UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Andrzej Sliwka ogromne brawa. Jestem pod wielkim wrazeniem!!! Pan Missan klapa. Reszta kandydatów takze bardzo przyzwoicie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    64
    51
    Mieszkanka miasta(2024-03-26)
  • MariuszLewandowski-Fc @Mieszkanka miasta - No proszę " banda czworga" którą pokazałem pisząc swój list pokazała się w pełnej okazałości. Niech się kandydaci pokazują w telewizji a ja robię swoje na ulicach Elbląga. Prawda o tym układzie chowana przez media i tak nie zginie przynajmniej dopóki ludzie potrafią czytać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    27
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-26)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Dlaczego ty lewandowski nie startujesz? Masz taaaakie pooooparcie..... w pierwszej turze.... chłopie, weź się za coś innego, tyle liści nie pograbionych po jesieni. A i koryto (sic) Kumieli wyczyścić.....
  • @Mieszkanka miasta - Też pod wielkim wrażeniem. Osobnik, który nie był nawet sołtysem - marzy by być prezydentem ponad 100.000 miasta.
  • MariuszLewandowski-Fc Właśnie zamiatam śmieci na kupkę. Czy Pana Śliwkę / ma razie jednak Pana i Śliwkę / zamieść na osobną kupkę jeszcze nie zdecydowałem. Nie startuję ponieważ zrezygnowałem w interesie Malinowskiego którego na ten moment uważam za zdrajcę ale to wyjaśnimy po powrocie Maszki do białej kości. Z tym sprzątaniem Kumieli to dobry pomysł ale na razie jest w niej podwyższony stan wody
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-27)
  • @MariuszLewandowski-Fc - a kto to jest maszka i skąd powróci? Kogo zdradził Pan Malinowski? Czy to wy organizowaliście to nieskuteczne referendum po którym wszyscy odwołani powrócili i o zgrozo oni nadal startują z kw Tak dla Elbląga i KO? Analizowaliscie ta porażkę referendum? Dlaczego jak mawiał radek zdradek nie "dozynaliscie watah" po odwołaniu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Wataha(2024-03-27)
Reklama