UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zastosowana praktyka to najgorsze scierwo jakie mozna zrobic. Panie Missan, ostatnio zablokowal Pan profile ludzi ktorzy zwracali uwage na elbląskie problemy. A teraz takie cos? Absolutnie NIE. Stop Hejtowi i bandyckim praktykom w Elblagu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    86
    31
    Mieszkaniec Elblaga(2024-03-16)
  • @Mieszkaniec Elblaga - Nie dajmy się znów wciągnąć w PiSowska propagandową brudną wojnę. Czym jest i był PiS widać każdego dnia PiS - to Przekręty i Szambo. Śliwka jest partyjniakiem, wspierał PiS w próbie kradzieży elbląskiego portu, teraz zgrywa filantropa. Tylko chory na umyśle ufa PiSowcom po 8 lat tego szamba, który Polsce narobili. Każdy, powtarzam każdy byle nie PiS. Głosujecie na Elblążan a nie na farbowane lisy!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    19
    Pan Kracy(2024-03-17)
  • @Pan Kracy - Oceniamy obecnych wlodarzy miasta a nie polityke centralna. Nikt z Elbląga z polityki centralnej nie zostal skazany. Roznica jest taka, ze niektórzy wyciagneli wnioski a niektorzy (czyt obecni miastowi) slepo brna w paskudne praktyki. Te szambo to wylewa sie wlasnie w Elblagu. Najpierw blokuja ludzi z odmiennyn zdaniem, następnie wylewa sie hejt. To jest ta usmiechnieta Polska pod bialo - czerwonym serduszkiem? Nie ma przyzwolenia na hejt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    6
    Bezstronny(2024-03-17)
  • @Bezstronny - będziesz bezstronny jak dla równowagi napiszesz coś na PiS :)
  • @Pan Kracy - PIS pokazał się w Elblągu jako partia sumienna,sprawcza i godna zaufania. Dzięki PiS mamy crw Dolinka, powstał przekop Mierzei,remontuje się wszystkie drogi nad morze, wyremontowano drogę na Jelenią dolinę. PiS chciał także podbudować w Elblągu port z prawdziwego zdarzenia, ludzie podli i maluczcy nazwali to wrogim przejęciem bo ci maluczcy zapowiedzieli że chcą tylko kameralną przystań. To co dla maluczkich pokoju ćwierka i motorówki jest sufitem dla PISu jest dopiero podłogą. PIS to partia o szerokich horyzontach i dalekosiężnym myśleniu. PO PSL SLD kwww myśli krótki i patrzą jedynie sobie pod nogi. Skutkiem tego zamiast portu jest parking dla tirów z obeliskiem. Btw powiedz gdzie ten parking chcieli tobie ukraść i wywieźć?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    12
    Jawamwojtaniewybierałem(2024-03-17)
  • @Mieszkaniec Elblaga - Strasznie tu dużo PiSowskich hejterow. Nie dziwi mnie to. Sądząc po tym kto był we władzach spółek skarbu państwa i jak gospodarowano publicznymi pieniędzmi. Sporo. jest miernych biernych ale wiernych którzy za PiS = Posady i Stanowiska + mamonę nakręcają na nowo spiralę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    Pakis(2024-03-17)
  • @Mieszkaniec Elblaga - Manipulacji ciąg dalszy… co ma wspólnego Lewandowski z Missanem? Otóż nic… ale PIS jak na nich przystało już plecie swoją nic nienawiści i insynuacji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    10
    Ludzie… myślcie(2024-03-17)
  • MariuszLewandowski-Fc @Ludzie… myślcie - Wprost Przeciwnie mam do Pana Missana wiele spraw od sprawy Masztu Flagowego na Rondzie Obrońców Birczy, przez sprawę obsady Muzeum po takie głupotki jak tabliczka przy dzwonku dla niepełnosprawnych na wózku przy ratuszu. I chyba muszę zmienić zdanie - II Tury w Elblągu jednak nie będzie. Owa koalicja kłamców sama pokazała kto jest kim, kto z kim gra i przeciwko komu toczy się gra. Nieświadome własnej głupoty produkty parapolityczne strzeliły sobie w kolano i dziś nikt nie może mieć wątpliwości że wybór jest jeden - Missan i to co sobą prezentuje albo śliwka i przydupasy. Po raz kolejny pokazałem w pełnym świetle to co miało być ukryte.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-17)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariusz cieszę się że zmądrzałeś. Musi jeszcze trochę czasu upłynąć aby elbląscy pisowscy pieniacze zrozumieli, że każdy z nich kiedyś zostanie zrobiony w ch. tak jak Polacy byli robieni przez ostatnie 8 lat!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Pisowski Mir(2024-03-17)
  • MariuszLewandowski-Fc @Pisowski Mir - Nie zmądrzałem i walczę tak samo jak zawsze - przeciwnik się zmienił. Pisowcy sami się zrobili w jajko o czym ich solennie ostrzegałem od początku, Uznali że mnie ograją a ja zawsze walczę orężem który się nie tępi - prawdą. Ale zdrady ze strony malinowskiego się nie spodziewałem - sam sobie wystawia świadectwo jakim jest człowiekiem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    MariuszLewandowski-Fc(2024-03-17)
  • @Pakis - A ty taki mierny wierny jesteś obecnej Koalicji która demoluje i przejmuje wszystko z pominięciem Kostytucji. Zacznij myśleć a nie tylko oglądać i wierzyć antypolskiej TVN. Zobaczysz niedługo co twoja partia zrobi z Polska I naszą niepodległością. To co wyprawiają, to nigdy tak nie było, bezprawie I oszukiwanie Polaków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Smutne(2024-03-17)
Reklama