UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie Michale, pańskie opowieści mnie nie przekonują, nie ma pan żadnej wizji rozwoju Elbląga, uważam że największym pańskim "osiągnięciem", na stołku wiceprezydenta, to likwidacja bardzo dobrze prosperującego, w szpitalu miejskim, oddziału ginekologiczno- położniczego. Pozbawił pan w ten sposób młodych kobiet, godnych warunków porodowych i poporodowych i skazał je na kołchoz u swojej dawnej szefowej. Z tego co wiem, to miasto wielkości Elbląga powinno mieć dwie porodówki, ale wy, członkowie PO, bardzo lubicie wszystko likwidować, to dla was takie normalne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    3
    Ędward Ącki(2024-04-02)
  • @Ędward Ącki - 46 lat moja śp. mama pracowałem ma tym oddziale. Był wyremontowany, nowoczesny, ten Nissaz z Wróblewski go zlikwidować, tak jak miasteczko szkolne na Saoeriw. Wszystko X był dobre, o spełniało swoją funkcję trzeba byli zlikwidować bo było za dobre. Tak więc ten Pań niech sobie kandyduje..... w kolejce na pośredniak.
  • @M.F. - Oni tylko to potrafią.
Reklama