UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Andrzej Sliwka! Jedyny gwarant zmian ludzie!!
  • Jedynie co gwarantuje ŚLIWKA, to GRUSZKI NA WIERZBIE
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    33
    pers2929(2024-04-09)
  • Ha ha na pewno...
  • Pan owoc to także gwarant zapchanych parkingów, za które zapłacą uczciwi podatnicy 2 500 000 zł, bo jak panisko kupuje sobie furkę to go potem na parkingi nie stać... ? !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    8
    GłębokaMyśl(2024-04-10)
  • Panie Andrzeju Śliwka. Jak Pan się odniesie do dzisiejszych informacji o tym jak to Pana partyjny kolega Antoni, oszukał wszystkich Polaków, że katastrofa Smoleńska była zamachem oraz zniszczył warty 40 mln zł oraz okradł Polaków na kolejne miliny złotych które zostały przewalone przez tzw. Podkomisje smoleńską? Pytanie jest o tyle istotne, że jeśli Pan się utożsamia z partią oszustów, kłamców i złodziei, to nie jest Pan wart głosów Elblążan i nie jest Pan godzien zaufania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    15
    Brunatny owoc(2024-04-10)
  • Aparatczyk pisu nigdy prezydentem nie będzie, Sołtys mu zostaje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    10
    tata(2024-04-10)
  • W Elblagu śliwki w nazwisku się źle kojarzą, biskupa też z tego sadu mieliśmy...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    12
    bayraktar(2024-04-11)
  • Musi Jarek port do końca przejąć.
  • @GłębokaMyśl - Prymitywne i żałosne wyśmiewać się z nazwisk. Świadczy o dużych kompleksach i małych.
  • @bra - Czyżby śliwka nie była owocem ? Żałosna i niedorobiona ta domowa psychologia populizmu i socjotechniki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    GłębokaMyśl(2024-04-12)
  • @pers2929 - On tak jak PiS czarne ma być białe, dlatego zamiast gruszek chce żeby w Elblągu rosły śliwki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    8
    Pissssssss(2024-04-12)
  • @GłębokaMyśl - Szanowny Panie, czy ma Pan w swoim słowniku coś poza oklepanym populizm i socjotechnika?
  • pewnie ma jeszcze słowa - pisowscy oszuści
  • @bayraktar - No mieliśmy, ale jak chłop dawał w czajnik, no I sam byś chyba przyznał, że jak dawał to nie gwizdał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Też z tego sadu(2024-04-15)
  • @Brunatny owoc - On się nie utożsamia, na jego banerach nie ma loga PiS on się wstydzi tego loga, zrobił to z rozmysłem i wiedział co robi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    yaris.(2024-04-15)
  • @yaris. - "na jego banerach nie ma loga PiS on się wstydzi tego loga" - Wcale się nie wstydzi, gdyby się wstydził nie startował by - to kolejny cwaniacki podstęp PIS dla niewtajemniczonych
  • MariuszLewandowski-Fc @N.p. - Moim zdaniem to przykład degeneracji środowiska pis-u. Żołnierz nigdy nie chowa sztandaru który szanuje - skoro sami go chowają już własnej partii nie szanują. To sztuczka pokazująca faktycznie upadek moralny wewnątrz tej partii czego dowidzi i to że radca prawny Śliwka nie potrafił pozwać mnie do Sądu mimo że przyznał że postawiłem mu ciężkie zarzuty. To dowód że pisałem prawdę a on kłamał bo bał się weryfikacji treści mojego listu przed Sądem. Ja się nie boję i sam pozwałem go za oszczerstwa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    MariuszLewandowski-Fc(2024-04-15)
  • Gość z Pasłęka chce rządzić w Elblągu??!! Dajcie spokój.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    11
    elblong78(2024-04-15)
  • Ja się zastanawiam kiedy śliwka zostanie odwołany gdy na niego zagłosują przecież on takie piękne rzeczy opowiada ale skąd na to weźmie cisza, brak odpowiedzi a ludzie łykają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    Staszek egh(2024-04-16)
  • Tak, to prawda. Ale tych zmian to ja bardzo nie chcę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    andgoral(2024-04-16)
  • Jeszcze jest: psycho i socjopaci. Może być.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Greg75(2024-04-19)
  • Ludzie!, jak można głosować na człowieka z PIS, po tym ile krzywdy zrobili Polsce i Polakom
Reklama