UWAGA!

SAMOCHODY

Dziesięć wybranych produktów naszego sklepu:

Skoda SUPERB iV - pierwsza hybryda plug-in marki SKODA

Skoda SUPERB iV -  pierwsza hybryda plug-in marki SKODA już jest w naszym salonie - HADM Gramatowski w Elblągu.


Zapraszamy do zapoznania się z hybrydową ekskluzywną Skodą SUPERB iV.

 

Poznaj różnice pomiędzy hybrydą plug-in, a "klasyczną hybrydą"
    
Hybryda typu plug-in pozwala na jazdę wyłącznie na silniku elektrycznym oraz na ładowanie akumulatorów z gniazdka domowego lub przy użyciu specjalnej ładowarki. W przypadku Skody Superb iV zasięg na baterii umożliwia przejazd do 62 km*, co w zupełności powinno wystarczyć na codzienną jazdę po mieście. Łączna moc silnika elektrycznego i spalinowego wynosi 218 KM. Auto już dostępne do jazd próbnych w salonie HADM Gramatowski.

SUPERB iV plug-in-hybrid – Nowa definicja hybrydy
       Ekskluzywny samochód z wydajnym, ekologicznym napędem już jest w naszym Salonie Škoda HADM Gramatowski w Elblągu. Nowa E-limuzyna ŠKODY pod maską kryje zaawansowany hybrydowy układ napędowy typu plug-in, łączący w sobie najlepsze cechy napędu elektrycznego i konwencjonalnego. To pojazd, którego akumulatory użytkownik może doładowywać bezpośrednio z domowego gniazdka elektrycznego lub z publicznych stacji szybkiego ładowania. SUPERB iV umożliwia podróżowanie korzystając z napędu elektrycznego lub spalinowego, a w razie potrzeby łączyć te oba rozwiązania. Dzięki temu auto plug-in-hybrid jest jednocześnie dynamiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

 więcej ››
Kontakt ze sprzedawcą: HADM Gramatowski - Autoryzowany Dealer marki Skoda, tel.: 55 235 24 57, e-mail: repecja.elblag@hadm.pl, Warszawska 87, 82-300 Elbląg. WWW: www.hadm.pl