UWAGA!

Bierz patelnie i w nogi!

 Elbląg, Bierz patelnie i w nogi!

Niezwykła kradzież ośmiu patelni o wartości blisko 900 zł miała miejsce w jednym z marketów w Elblągu. Dwóch mężczyzn ominęło linię kas i uciekło z fantami ze sklepu. Zauważył to policjant po służbie, który powiadomił oficera dyżurnego, a policjanci z patrolu zatrzymali podejrzanych. Grozi im kara 5 lat więzienia.

Niezwykła kradzież, ponieważ niecodziennie zdarza się zabrać osiem patelni ze sklepu w biały dzień, z którymi tak naprawdę sprawcy nie wiedzieli, co mają zrobić. Tak przynajmniej powiedzieli podczas przesłuchania. Niewykluczone, że chcieli je sprzedać, ale to do końca pozostanie tajemnicą, gdyż pomimo tego, że się przyznali, odmówili składania wyjaśnień.
       Zdarzenie miało miejsce w środę (16 sierpnia) w jednym ze sklepów przy ulicy Grottgera w Elblągu. Tam dwóch mężczyzn wyniosło poza linie kas aż osiem markowych patelni o wartości 879 zł. Całą sytuacje widział policjant po służbie, który robił tam zakupy. Poszedł za mężczyznami i wezwał patrol policji. Po chwili zostali zatrzymani. Wczoraj usłyszeli zarzuty kradzieży i odpowiedzą za swój czyn przed sądem. Byli wcześniej karani za podobne czyny. Skradzione mienie wróciło do sklepu.
      
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama