UWAGA!

Braniewo: On jest znany z kradzieży rowerów

 Elbląg, Braniewo: On jest znany z kradzieży rowerów
(fot. WS)

63-latek odpowie za kradzież roweru. Mężczyzna ukradł jednoślad kurierowi, a o całym zajściu poinformowała policjantów czujna mieszkanka, która wiedząc o kryminalnej przeszłości mężczyzny podejrzewała, że nowy nabytek 63-latka nie należy do niego.

30 kwietnia do braniewskiej jednostki policji zgłosiła się kobieta i poinformowała oficera dyżurnego, że 63-latek wrócił do domu rowerem typu damka, który z pewnością do niego nie należy. Jak sama dodała, mężczyzna ten znany jest z kradzieży jednośladów. Kobieta oświadczyła także, że w koszyku roweru znajduje się awizo.
       Policjanci z zespołu ds.wykroczeń jeszcze tego samego dnia dotarli do właścicielki utraconego mienia. Okazała się nią 42-letnia kobieta, która pracuje jako kurier w firmie świadczącej usługi pocztowe. Rozpoznała swoją własność, informując jednocześnie że rower skradziono jej 23 kwietnia spod jednego z miejscowych hipermarketów. Nie zgłosiła jednak tego faktu na policję.
       Teraz 63-latek odpowie za kradzież. Za to wykroczenie kodeks przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny
      
      
Jolanta Ciszewska, KPP Braniewo

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama