UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Cudzoziemcy…

Czworo Ormian bez zezwoleń na pobyt w Polsce zatrzymała Straż Graniczna na bazarze w Braniewie.

Zatrzymań dokonano w czasie kolejnej akcji pod kryptonimem "Pobyt", której celem jest kontrola legalności pobytu obcokrajowców na terytorium Polski. W stosunku do: Narine H., Ajkusza G., Aszhena D. i Andranika O. trwa już procedura wydalenia. Jak poinformował nas rzecznik warmińsko – mazurskiej Straży Granicznej, ppłk Franciszek Japoński, decyzją wojewody cała czwórka musi opuścić nasz kraj do 23 listopada. Z kolei do 14 listopada Polskę opuścić ma Ormianka, Margarit P., którą – także bez wymaganych dokumentów - pogranicznicy zatrzymali w Gronowie.
     Większą pomysłowością w sprawie pozostania w Polsce próbowała wykazać się zatrzymana w Bartoszycach obywatelka Mołdawii - Galina S. W czasie kontroli, Galina S. pokazała funkcjonariuszom Straży Granicznej zaświadczenie… Naczelnego Sądu Administracyjnego legalizujące rzekomo jej pobyt w Polsce. Po sprawdzeniu okazało się, że dokument jest sfałszowany. Kobiecie postawiono zarzut fałszerstwa i przekazano ją w ręce policji.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama