UWAGA!

Gorzelnia w domowym zaciszu

W mieszkaniu 45-letniej elblążanki policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą znaleźli rozrobioną wódkę, spirytus, puste butelki oraz nakrętki. Kobiecie grozi kara do roku więzienia.

Policjanci ustalili, że 45-letnia mieszkanka Elbląga może nielegalnie wyrabiać alkohol w swoim mieszkaniu. Fakt ten potwierdziło przeszukanie.
     - Policjanci zabezpieczyli rozrobioną wódkę, spirytus, puste butelki oraz nakrętki – mówi Justyna Grzeczka z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Wszystko to trafiło do policyjnego depozytu. Kobiecie grozi teraz kara nawet do roku pozbawienia wolności.
     Policja apeluje, aby nie kupować i nie spożywać alkoholu, co do którego pochodzenia nie jesteśmy pewni, gdyż może to spowodować utratę zdrowia lub życia. W lipcu 2005 roku na terenie gminy Markusy cztery osoby zmarły na skutek wypicia „lewego” alkoholu. Wówczas policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który rozlewał i sprzedawał ludziom truciznę.
     Policjanci proszą aby wszelkie informacje dotyczące potencjalnych miejsc, osób zajmujących się nielegalnym handlem alkoholem zgłaszać pod numer alarmowy - 997.
     Wszelkie informacje, dotyczące zdarzeń można również podawać anonimowo za pomocą linku „przekaż informację" znajdującego się na stronie internetowej elbląskiej komendy (www.elblag.policja.gov.pl).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama