UWAGA!

Jechał 110 km/h ulicą Fromborską

Elbląg, Jechał 110 km/h ulicą Fromborską

Policjanci zatrzymali do kontroli osobowe bmw. Kierujący nim 40-letni mężczyzna jechał 110 km/h w miejscu, gdzie ograniczenie pozwala na jazdę maksymalnie 50 km/h. Mężczyzna na 3 miesiące pożegnał się z prawem jazdy.

Była godz. 11 gdy policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli osobowe bmw jadące ulicą Fromborską. Wcześniej została zmierzona prędkość pojazdu. Okazało się, że kierujący bmw 40-latek miał na liczniku 110 km/h. Tym samym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Mężczyzna został też ukarany 500 złotowym mandatem. Zatrzymano mu na 3 miesiące prawo jazdy. Od początku roku policyjne kontrole doprowadziły do zatrzymania za tego rodzaju wykroczenie 84 praw jazdy.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dla formalnosci to Policja nie zabiera prawo jazdy tylko ustawodawca. Policja wykonuje swoje czynnosci Tak jak nakazuje mu ustawodawca.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  POwodzenia(2019-05-21)
 • Na fromborskiej jest chore oznakowanie. Najpierw jest teren zabudowany, Potem przez 200 metrow mozna jechac 90km/h by przez nastepne 100 metrow jechac 50 km/h ( teren zabudowany, potem mamy znaowu 90 km/h, przed Krasnym lasem mamy 70km/h, a w samym Krasnym lesie 50km/h. Tak wyglada Fromborska :D
 • Kiedy na Fromborskiej miasto zrobi porządek z dzikami?! Całe watachy się przechadzaja szczególnie po zmroku. Tragedia wisi w powietrzu. Dziurawy płot przy zapuszczonym sadzie to miejsce z którego wychodzą najczęściej. Jaki problem postawić siatkę leśną?
 • Dziki nie przekraczają prędkości, nie można ich ukarać mandatem i nie można im odebrać prawa jazdy dla statystyk więc nikogo nie obchodzą.
 • Na Fromborskiej czyli Krasny Las schowani za krzakami prawie leżał z tą suszarką jak mierzył prędkość no paranoja Ci milicjanci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Olimpijczyk(2019-05-21)
 • przednowco znien lekarza brawo POLICJA
 • "przednowco znen. .. " Chłopie wytrzeźwiej bo jutro służba na komendzie a bezkarność jest do czasu tragedii.
 • wprowadzić zakaz wjazdu na teren Elbląga BMW i Audi / zwłaszcza czarnych i 20 letnich / i będzie spokój.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  jaaaaaaaaaaa(2019-05-22)
 • bardzo dobrze
 • Z Tymi BMW jest jak z księżmi . Myślą że są Bogami i wszystko im wolno. I zawsze jedni i drudzy mówią Bo Ty szufladkujesz...JPRL ????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ????????????Pinki i mózg (2019-05-23)
Reklama