UWAGA!

Jeszcze jeden świadek

W procesie Agnieszki G., oskarżonej o seksualne wykorzystywanie czterech swoich uczniów, sąd postanowił przesłuchać jeszcze jednego świadka. Kolejna rozprawa odbędzie się 5 kwietnia i być może będzie to już koniec procesu.

Świadkiem, którego chce jeszcze przesłuchać sąd, jest mężczyzna, który rzekomo miał pisać do Agnieszki G. jakieś listy. Policja do następnej rozprawy ma ustalić, gdzie on mieszka lub przebywa. Była nauczycielka jeżyka niemieckiego jest oskarżona o to, że seksualnie wykorzystywała swoich nieletnich uczniów i groziła im, że jeśli odmówią, obniży im oceny lub nie da promocji do następnej klasy. Prokuratura zarzuciła jej też fałszowanie usprawiedliwień nieobecności uczniów w szkole. Do fałszowania dokumentów Agnieszka G przyznała się, natomiast zaprzecza, by zdarzenia dotyczące seksualnego wykorzystywania uczniów w ogóle miały miejsce. Wszystkie rozprawy toczą się za zamkniętymi drzwiami, ze względu na charakter zarzutów.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • To potężny krok w stronę równouprawnienia kobiet ! Jako pionierce proponuję nadzwyczajne złagodzenie kary. Nie tylko biskupi i ministrowie, zwykła kobieta a też może !
 • sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
 • Kolega nie zwiazany ze sprawa mowil mi , ze miesiac pszed ujawnieniem calej sprawy proponowano mu wspolzycie z nauczycielka , nie zgodzil sie , ale moim zdaniem ta panna "wykorzystywala" ( ?) tych "chlopcow "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Takwlasnie(2002-03-22)
 • Takwłaśnie: Ej, ale kto mu proponował to współżycie? Jakieś biuro pośrednictwa?
Reklama