UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A to dobre, stać na auto, ale nie stać na zrobienie sobie uprawnień. Z tymi autobusami to trochę przesadziłeś, nie jest tak bardzo fatalnie. Po drugie to ile razy mógłby zamówić taxi za te 3 tys. ? Nie lepiej by się opłaciło?
  • Jak nie jest fatalnie? Ja mam akurat prawo jazdy, ale np w soboty i w weekendy czy wakacje to u mnie nie ma autobusów. Jestem Jeszcze mlody to sobie chodziłem piechotą te 13-14 kilometrów do miasta, a co ma powiedzieć taki starszy człowiek czy niepełnosprawny? Ludzie dlatego jeżdżą raz bo trudno zdać te prawo jazdy, a dwa, że nie mają wyjścia. Kiedyś z wioski można było dojechać do miasta i taki problem prawie nie występował.
  • 3 tys? Kto ma 3 tys w powiecie elbląskim? Mediana zarobków tutaj to ok 2200 zł Poza tym zobacz jakie emerytury maja starsi ludzie na wsi 900-1100 zł głównie, a żeby wynająć taką taksę do miasta 10-15 km to trzeba wyłożyć co najmniej 60-70 zł
Reklama