UWAGA!

Kolejny kierowca skazany za jazdę bez uprawnień

 Elbląg, Kolejny kierowca skazany za jazdę bez uprawnień

3 tysiące złotych grzywny oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 2 lat i sześciu miesięcy. To wyrok sądu, który skazał 36-latka z Elbląga. Mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania, a pomimo tego prowadził auto. Po raz kolejny policjanci ostrzegają!

37-latek został zatrzymany 9 listopada br. na ulicy Nowodworskiej w Elblągu. Podczas kontroli okazało się, że w ogóle nie miał uprawnień do kierowania. Policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie. Sprawa znalazła już swój finał w wydziale karnym Sądu Rejonowego w Elblągu. Mężczyzna ma zapłacić 3 tysiące złotych grzywny oraz ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 2 lat i sześciu miesięcy. Jeżeli w tym okresie zostanie zatrzymany na prowadzeniu, wówczas odpowie już za przestępstwo. Za złamanie sądowego zakazu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • I to już jest jakaś kara, która będzie miała wpływ na danego delikwenta. Będą surowsze kary, to i będzie mam nadzieję efekt !
 • Prosimy więcej akcji "Prędkość", więcej akcji "Komórka" przy uchu podczas jazdy ( zresztą zmorą na drogach bo prawie co drugi kierowca rozmawia przez telefon podczas jazdy ) i dużo akcji w podelblaskich miejscowościach, chociaż zimowej pory jest mniej wykroczeń, ale mimo wszystko jeszcze zbyt dużo w szczególności w weekendy wieczorami i w nocy.
 • Na przykład w Wiktorowie.
 • 37-latka zatrzymali w listopadzie, a w grudniu skazali 36-latka. Co się wyprawia w tej Sprawiedliwości?
 • Jak będzie miał 34 to pójdzie na kurs
 • 3 tys kary? To polskie prawo jest wciąż w oczach przestępców tanią dzi##ą, która można poniewierac. Degwnerat powinien dostać minimum 10 tyś. I 5 lat zakazu prowadzenia pojazdów.
 • " Co się wyprawia w tej Sprawiedliwości?" - To typowe dla Sądu w Elblągu! Pisemnie zgłaszałem o błędach danych a i tak ciągle te błędy były powielane. W robieniu zamętu to ostatnio są mistrzami, ale w innych sprawach jakoś nie stają na wysokości zadania.
 • Nie skazany, a ukarany, ale powinien być skazany.
 • Tylko niektóre amonie pisząc różne rzeczy nie zdają sobie sprawy że prawdopodobnie był lepszym kierowcą od nich i stwarzał mniejsze zagrożenie jak oni "mole internetowe". Puknij rowerzystę nie z twojej winy a stracisz prawko za bezmyślne interpretowanie prawa przez sądy i wtedy zobaczysz jak to jest.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  kontra(2019-12-06)
 • Podobno W MSWiA mają robić z automatu kurs oficerski wszyscy chorazowie starsi sztabowi!!! Tak chcą zatrzymac ucieczkę z MSWIA. Sierzanci sztabowi automatycznie na chorążych!!!! MSWiA się zwija na calego. Masowe odejścia, brak nowych przyjęć!!!
 • Baju, baju. A Najsztub, celebryta, to co? Jechał bez uprawnień, samochodem bez bafań technicznych i jeszcze na przejscou dla pieszych uderzył w kobietę. Został uniewinniony. O co tu chodzi!!!!?? Pytam, o co chodzi!!!????
 • @Blumenbauer - Trzeba tych " sprawiedliwych i niezawistnych " sędziów zapytać !!! Ale jak tu się zapytać jak sędzia złodziej sądzi i wymierza karę też złodziejowi?
Reklama