UWAGA!

Kolejny w areszcie

Kolejne zatrzymanie w związku z aferą w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Elblągu.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali instruktora nauki jazdy z Malborka podejrzanego o pośredniczenie w przekazywaniu łapówki, która miała trafić do egzaminatora z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany. Policja przewiduje kolejne zatrzymania w tej sprawie. Mówi Monika Wejknis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Moim zdaniem i tak ich nie wylapiecie wszystkich.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tere fere(2003-08-22)
 • moim zdaniem trzeba od nowa przeegzaminowac wszystkich ktorzy dostali prawo jazdy w czasie ostatnich trzech lat.
 • Pomysł anonimowego przedmówcy uważam za co najmniej niedorzeczny. Dlaczego wystawiać na kolejny stres ludzi, którzy zapłacili, bo była to JEDYNA (piszę to z pełnym przekonaniem) sposobność by uzyskać dokument? Taką nam grubaski z Ośrodka Ruchu Drogowego zafundowały rzeczywistość i tylko ta banda winna ponosić tego konsekwencje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  driver(2003-08-22)
 • Po co ga zamykać?Jak chciał uzgodnić zeznania to dawno to zrobił!
 • W trakcie śledztwa i tak wyjdzie na jaw ( przynajmniej w większości przypadków, która zaistniały) kto otrzymał prawo jazdy pomimo, że egzaminu nie zdawał. Sa przeciez protokoły z testów pisanych ręcznie z uwagi na zaświadczenie lekarskie, sa także u Pani Doktor rejestry wydawanych zaświadczeń i osób, którym takiej treści zaswiadczenie zostało wydane. Zresztą osoby "uprzywilejowane" zdawały egzaminy w jednej grupie, koszt takiej "imprezy" to ok. trzykrotność kosztów ponoszonych w zwykłym trybie. Zreszta takie osoby, po otrzymaniu zapewnienia o uniknięciu odpowiedzialności karnej same będą "sypac". Zawsze tak jest. Aczkolwiek nie wydaje mi się, aby te osoby mogły w świetle prawa, prowadzic pojazdy bez "normalnego" zdania egzaminu na prawo jazdy. Poczekamy,m zobaczymy.
Reklama