UWAGA!

Kontrolowali niestrzeżone parkingi. W dwóch samochodach znaleźli narkotyki

 
Elbląg, Kontrolowali niestrzeżone parkingi. W dwóch samochodach znaleźli narkotyki

W miniony weekend na terenie miasta policjanci z prewencji kontrolowali niestrzeżone parkingi. Sprawdzali bezpieczeństwo pozostawionych tam samochodów. W dwóch autach zatrzymali amatorów marihuany i amfetaminy, którzy odurzali się tymi narkotykami. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Tego typu kontrole należą do codziennych zadań policjantów pionu prewencji. Obydwa zatrzymania miały miejsce w piątek (24 sierpnia). Pierwsze około godz. 19 na ulicy Orlej. Tam w zaparkowanym oplu siedział 26-latek, który „smakował” amfetaminę. Policjanci znaleźli przy nim kilka woreczków z białym proszkiem. Nie stawiał oporu. Trafił do policyjnego aresztu.
       Kolejna kontrola miała miejsce około godz. 20 na ulicy Żeromskiego. W volkswagenie passacie 27-latek upajał się marihuaną. Zapach było czuć na całej ulicy. Na widok policjantów zaczął nerwowo machać rękami. Jak się okazało, po to tylko, żeby odrzucić narkotyki. Nie udało mu się zmylić mundurowych. Został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim zawiniątko z suszem.
       Obydwaj panowie odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Kryminalni będą sprawdzali, gdzie zatrzymani mężczyźni zakupili zakazane specyfiki.
       Aktów wandalizmu nie ujawniono.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama