UWAGA!

Kradł, a fanty spieniężał i kupował alkohol

Kryminalni z Elbląga zatrzymali 16-letniego Marcina D., który jest podejrzany o dokonanie włamań oraz kradzieży na terenie miasta. Najczęściej włamywał się do kiosków oraz piwnic. Ma na swoim koncie też uszkodzenia mienia. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem rodzinnym i nieletnich. Policjanci będą wnioskowali o umieszczenie go w schronisku młodzieżowym.

Do zatrzymania 16-latka doszło wczoraj (25 czerwca) w jego mieszkaniu. Jak się okazało, chłopak przebywał w nim sam, ponieważ jego matka wyjechała za granicę.
       - Policjanci udowodnili mu kilkanaście czynów m.in. włamania do kiosków, piwnic a także kradzież m.in. rowerów, a nawet metalowych elementów z cmentarzy – informuje st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. – Skradzione przedmioty spieniężał, a pieniądze wydawał m.in. na alkohol. Jak się okazało nie tylko pieniądze interesowały 16-latka – dodaje st. post. Nowacki. - Funkcjonariusze udowodnili mu również wybicie szyby wystawowej w jednym ze sklepów oraz połamanie ławek.
       Za swoje czyny 16-latek odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich. Policjanci będą wnioskowali o umieszczenie nieletniego w schronisku młodzieżowym.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama