UWAGA!

Kradł w szpitalach, niszczył przystanki i samochody

 
Elbląg, Kradł w szpitalach, niszczył przystanki i samochody

23-letni Sławomir K. został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem kradzieży i niszczenia mienia. Jest podejrzany między innymi o kradzieże telefonów, portfeli w elbląskich szpitalach, a także o niszczenie mienia. Zatrzymany mężczyzna był wcześniej karany i przebywał w więzieniu za kradzieże. Teraz grozi mu kra do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Sławomir K. został zatrzymany w miniony poniedziałek (14 stycznia). Przyznał się do 16 czynów, w tym kradzieży i uszkodzeń mienia. 23-latek dokonywał przestępstw zazwyczaj pod wpływem alkoholu. Od maja do września ub.r. przebywał w areszcie śledczym. Resocjalizacja w tym wypadku nie przyniosła zamierzonych efektów. W październiku ub.r., zaraz po wyjściu na wolność, dokonał pierwszych przestępstw. Przy ulicy Polnej w Elblągu urwał lusterko w samochodzie osobowym. Następnie przy ulicy Słonecznej ostrym narzędziem porysował samochód i wylał na niego farbę. Kradł metalowe elementy z terenu budowy przy ulicy Legionów. W listopadzie uszkodził szybę wystawową sklepu przy ulicy Królewieckiej. Pod koniec grudnia wybił szybę w wiacie przystankowej na ulicy Jaśminowej. Miał tez na swoim koncie kradzieże w szpitalach. W listopadzie i grudniu w szpitalu specjalistycznym przy ulicy Komeńskiego z oddziału ukradł portfel z pieniędzmi, miesiąc później telefon. Podobnie zrobił w szpitalu wojewódzkim w Elblągu. Tam z oddziału onkologicznego ukradł torebkę z dokumentami i pieniędzmi. 23-letni Sławomir K. nie uniknie teraz odpowiedzialności. W ramach powrotu do przestępstwa może mu grozić kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Bla, bla, bla grozi mu 7 i pół roku a siedział 7i pół minuty
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Prokurator(2013-01-16)
 • zmielić we młynie i rozrzucić na pokarm dla lisów. .ot wsio. .
 • normalnie IDIOTA
 • Wypuście go, zobaczycie że sprawiedliwość ktoś mu sam w końcu wymierzy. W tym momencie pozdrawiam gości którym przeszkadzało moje auto i je skopali, warto było?, teraz macie 6 tygodni z bani.
 • .. .bo był biedny, nie opłacało mu się pracować, socjal go utrzymywał, . .. .ALE TO WYBORCA !!!! Wszystko mu sie należy !!!
 • niereformowalny bydlak, nic z niego już nie będzie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jaaakn(2013-01-17)
 • i dostanie zawiasy he he
 • Chłopak wie co robi. Na dworze zimno, ciemno i jedzenia brakuje. W celi cieplutko. Trzy posiłki dziennie ustawowo minimum 2000 ckal ( obiad z deserem ), spacerki, plejka na świetkicy, łaźnia z ciepłą wodą, książki, gazetki. Tak wygląda pobyt 23letniego sprawnego fizycznie bydlaka w polskim więzieniu. Jak by takie pały miały pracować w kamieniołomach to by im się odechciało bandytyzmu. Ale pracować to musimy my - na tych biedaków. Takie mamy państwo w du. .ę mać!!!
 • hehehe. .. Panie Sawicki. .. 7.5 roku. .. chyba Pan sam w te brednie nie wierzy. .. .pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kojote(2013-01-17)
 • -kiedys aby wejsc do szpitala to wypisywali przepustke, a teraz wszystko otwarte i z kazdej strony mozna wejsc a pozniej sie dziwia ze kradna.
Reklama