UWAGA!

Kradli paliwo, niszczyli nagrobki

Elbląg, Kradli paliwo, niszczyli nagrobki
(fot. rp)

Policjanci kryminalni zatrzymali dwóch nieletnich chłopców w wieku 16 i 17 lat, którzy będąc na ucieczce z ośrodków wychowawczych, włamywali się do pomieszczeń gospodarczych i kradli między innymi paliwo. Nieletni Piotr i Dawid zniszczyli również płyty nagrobkowe na cmentarzu przy ul. Agrykola.

To właśnie praca operacyjna pozwoliła elbląskim kryminalnym zatrzymać nieletnich. Policjanci udowodnili im prawie 20 czynów. Nastolatkowie wspólnie włamywali się między innymi do zbiorników z paliwem na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu, sklepu spożywczego i kiosku RUCH. Mają na swoim koncie również dewastację płyt pomnikowych na cmentarzu przy ul. Agrykola w Elblągu i włamania do różnych pomieszczeń gospodarczych na terenie miasta. Kradli głównie paliwo i elektronarzędzia.
       17-latek będzie odpowiadał jak dorosły, natomiast jego młodszy o rok kolega odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.
      
oprac. A na podst. info. KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Utłukł bym takiego śmiecia …
 • paliwko - spoko, ale za płytki bym obił
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Miller Leszek(2009-07-30)
 • Jacy to nieletni. To polskie prawo. Od 15ego roku życia do normalnej paki-na wydział młodszych i rokujących. Nie można ich traktować jako dzieci bo kilku takich to obskoczy dużego i silnego. Nie ma żartów. Raz jeść trzy razy pała na dupę. Do skutku. To jest ewidentna wina rodziców niech noszą paczki.
 • Skoro nowotwory są rejestrowane genetycznie w rodzinach. To patologie społeczne też mają ten sens. Jaki ojciec i matka takie dzieci. Pozbawiać te rodziny wszelkiej pomocy. Jeśli nie umieją znależć się w społeczeństwie to na wysypisko z nimi. Jak teraz biedne wdowy naprawią nagrobki?
Reklama