UWAGA!

Miał się ojcem opiekować, a bił go i wyzywał

44-letni Mariusz G. został zatrzymany w pogotowiu socjalnym, po tym, jak po pijanemu wszczął awanturę ze swoim niepełnosprawnym ojcem. Jak się okazało, znęcał się nad nim już od jakiegoś czasu. Gdy informacja ta dotarła do policjantów, reakcja była natychmiastowa. Mężczyzna, gdy wytrzeźwiał, trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za znęcanie się. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w mieszkaniu w elbląskiej dzielnicy Zawodzie.
       - 44-letni mężczyzna w minioną niedzielę (21 czerwca) po pijanemu wszczął awanturę ze swoim niepełnosprawnym ojcem – mówi st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Nie wszyscy byli obojętni na hałasy, jakie dało się słyszeć z mieszkania. O awanturze została powiadomiona policja. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę w pogotowiu socjalnym. Podjęto jednak czynności zmierzające do ustalenia, czy 44-letni Mariusz G. nie znęca się nad ojcem, którym miał się opiekować – kontynuuje st. post. Nowacki. - Przypuszczenia potwierdziły się.
       Z pogotowia socjalnego Mariusz G. trafił do policyjnego aresztu. Tu został przesłuchany, a po zebraniu odpowiedniego materiału dowodowego, postawiono mu zarzut znęcania się nad niepełnosprawnym, ojcem.
       - Jak ustalili policjanci, Mariusz G., gdy był pijany, wszczynał awantury domowe, podczas których wyzywał ojca, a także szarpał go oraz uderzał pięściami po całym ciele – informuje st. post. Krzysztof Nowacki. - Policjanci zawnioskowali także do prokuratury o zastosowanie wobec niego aresztu tymczasowego. Niepełnosprawny ojciec tym razem trafił pod opiekę swojej córki. Za znęcanie się 44-latkowi grozi kara do 5 lat więzienia.
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama