UWAGA!

Morderstwo na Tysiąclecia. Zabił kolegę tłuczkiem do mięsa

 
Elbląg, Morderstwo na Tysiąclecia. Zabił kolegę tłuczkiem do mięsa

Ta lipcowa niedziela zakończyła się tragicznie. Do lokatora przy al. Tysiąclecia przyszedł znajomy. Od słowa do słowa doszło do bójki. Gospodarzowi nerwy puściły tak bardzo, że chwycił za tłuczek do mięsa i zadał gościowi szereg ciosów m.in. w głowę i twarz. Mężczyzna zginął na miejscu. Napastnik został zatrzymany. Postępowanie w związku z zabójstwem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Elblągu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (15 lipca) w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań przy al. Tysiąclecia. Podczas spotkania towarzyskiego doszło do sprzeczki, a później do rękoczynów.
       - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni Przemysław K. zadał swojemu 38-letniemu znajomemu, który go odwiedził, szereg ciosów tłuczkiem do mięsa m.in. w głowę, kark, twarz - mówi prokurator rejonowy w Elblągu Jarosław Żelazek. - Zaatakowany mężczyzna zmarł na miejscu. Napastnik został zatrzymany, ale w związku z podejrzeniem, że był pod wpływem środków odurzających, jego przesłuchanie nie było możliwe. Później jednak przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia.
       Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zbrodni, a dziś (17 lipca) przeprowadzona zostanie sekcja zwłok 38-latka. Prokuratura Rejonowa wystąpi do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec Przemysława K. tymczasowego aresztowania. Postępowanie toczy się ws. popełnienia przestępstwa zabójstwa, które zagrożone jest karą nie krótszą niż 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności lub karą dożywocia.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama