UWAGA!

Nieletni złodziejaszek

Wczoraj elbląscy policjanci zatrzymali nieletniego Jerzego I., który jest oskarżony o szereg drobnych kradzieży.

Zatrzymanemu chłopakowi udowodniono do tej pory kradzieże m.in. portfeli, dokumentów i telefonu komórkowego. Nieletni okradał mieszkańców Elbląga w sklepach, na targowisku miejskim i w autobusach komunikacji miejskiej. Obecnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie innych przestępstw. O losie nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.
     
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • upier..... mu dwie lapy i jaja!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Okradziony(2006-07-08)
 • Przedwczoraj przy ulicy Rechniewskiego zdewastowano działkę mojego teścia. Pijani nastolatkowie powyrywali deski z ławek, połamali płoty, drzewa, trejaż. Sąsiad zadzwonił po policję, wtedy tamci uciekli do... sąsiednich klatek schodowych. Sąsiedzi wiedzą kto to był. Policja nie schwytała. Wstępnie po raz któryś powołała sie na "niską szkodliwość społeczną" (a zdecydowanie wartość szkód przewyższa ustawowe 250, jest też "seria wykroczeń", o czym mowa w nastepnym zdaniu). Na drugi dzień w akcie wdzięczności za telefon na policję ci sami gówniarze zdemolowali działeczkę pana , który zadzwonił na policję. Żenujące jest to, że chłystki śmieją się twarz tym starszym ludziom. Policja sporządza notatkę i wszystko jest OK. Policjo, nie dziwię się, że mało kto w was wierzy, mało kto chce rozmawiać, kiedy ludzie widzą, że gnojki z klatki obok miejsca wandalizmu są poza waszym zasięgiem. Może powinienem policzyć ile będzie kosztować wynajęcie Charlesa Bronsona z wiatrówką, który zrobi każedemu z tych wyrostków dodatkową, półcentymetrową dziurę w dupie... Przypominam sobie jak wyglądała akcja policji kiedy włamali sie do mieszkania pewnego prokuratora. Wzorowa. Przesłuchano cały blok mieszkalny, zabezpieczono slady. Czy powinienem wam podać nazwiska WSZYSTKICH osób, o których mowa w tym poście? Czy to coś zmieni?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bezsilny(2006-07-09)
 • Nie próbuj podawać żadnych nazwisk na forum, oni są niewinni skoro nie udowodniono im winy, od razu powinni Cię oskażyć o oczernianie tych biednych chłopców :) nie zdziwiłbym się. Po drugie, dzwonisz na policję bo jesteś świadkiem rozbiju, kradzieży lub innego wykroczenia. Policja łapie domniemanych przestępców i mówi im, że Ty dzwoniłeś, podaje Twoje dane i jesteś do dyspozycji oprychów, którzy bezkarnie mają prawo zrobić Ci krzywdę. Głupotą jest przedstawianie się policji, kto skarży, ale gdyby zdarzyło się Tobie - domniemam człowiekowi uczciwemu wypić piwo pod blokiem to zostaniesz ukarany z pełnymi konsekwencjami. Nie dziwię się że policja współpracuje z mafią i wówczas walczy ze zwykłymi obywatelami, ale dziwie się że chroni zwykłych gnojków, których możnaby skarcić we własnym zakresie, ale wówczas chroniłoby ich prawo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obywatel(2006-07-10)
Reklama