UWAGA!

Niszczył samochody dla zabawy

 
Elbląg, Niszczył samochody dla zabawy

Policjanci zatrzymali 16-letniego Arkadiusza R., któremu zarzuca się dewastacje. Nastolatek działał w okolicach ul. Traugutta, a niszczenie samochodów było dla niego „zabawą”. Wybijał szyby, rysował lakier, a także polewał auta farbą. Teraz młodym przestępcą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Wszystkie zdarzenie miały miejsce jeszcze w 2012 roku. 16-latek działał w okolicach ulicy Traugutta, wybierał przypadkowe samochody zaparkowane m.in. przy ulicy Słonecznej, Kosynierów Gdyńskich, Traugutta czy Kościuszki. Następnie ostrym przedmiotem rysował lakier auta, wybijał szybę lub też oblewał samochód farbą. Jak powiedział w rozmowie z policjantami robił to „dla zabawy” oraz z chęci popisania się przed kolegami. Czynów tych dokonywał będąc zazwyczaj pod wpływem alkoholu, uszkodził w ten sposób 8 pojazdów. 16-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Szkody jakie spowodował swoim działaniem oszacowano wstępnie na około 4 tysiące złotych. Teraz zajmie się nim sąd rodzinny i nieletnich.
      
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • idiota, ciekawe który to?
 • Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu - dlaczego łoficer stojący na straży prawa w tym kraju sam łamie konstytucję RP bezpodstawnie nazywa tego chłopaka " przestępcą" cyt. "Teraz młodym przestępcą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich. " Panie Komendancie zrób Pan coś ze swoim łoficerem bo wstyd przynosi.
 • Słyszałem, że niszczył tylko te źle zaparkowane. Często sam bym tak zrobił jak przejść nie mogę przez te auta stojące na chodnikach. Nie zazdroszczę osobom niepełnosprawnym i matkom z dziećmi w wózkach, muszą się nieźle wysilić i nakombinować bo kierowcy jednemu z drugim metr dalej nie chciało się zaparkować. Ważny jestem tylko ja i już, ot taka jest nasza polska natura.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  naśladowca(2013-01-29)
 • Przestępcą? Czyli wyrok skazujący juz zapadł?
 • Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu
 • zrobić tatuaż na czole treści uwaga idiota
 • Co tam Konstytucja dla oficera polskiej policji
 • a rozwalone reklamy skupu aut? tez on?
 • nogi z dupy powyrywać tak dla przykładu
 • Mój ojciec zadałby wszystkim poszkodowanym pytanie czy nie chcieli by zlać pasem za wyrządzoną szkodę jego syna. To jest dobra metoda!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kulidzek(2013-01-29)
 • Pręgierz dla dauna:) sam si ę rozprawie
 • to muj kolega i jest super, kiedys laptopa ukradlismy i gralismy w tibie bez internetu ale wogule to kradlismy durzo w kunflandzie to ja BUŁA, postrach kryminalistów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bułarpk struga(2013-04-09)
Reklama