UWAGA!

Nożownik na imprezie

Kara do 10 lat więzienia grozi 58-letniemu mężczyźnie, który podczas imprezy domowej ugodził nożem w brzuch jednego z kompanów. Dziś (16 marca) elbląscy policjanci wystąpili z wnioskiem o umieszczenie nożownika w areszcie.

W środę (14 marca) około godziny 19.30 oficer dyżurny elbląskiej policji otrzymał informację, że do szpitala został przywieziony mężczyzna z raną kłutą brzucha. Policjanci ustalili, że został on przywieziony z jednego z mieszkań w Elblągu. Udali się pod wskazany adres. Tam zastali kilka osób, od których było czuć alkohol. Wszyscy zostali zatrzymani. Mieli od 1 do ponad 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
     Jak się okazało, kilka godzin wcześniej znajomi zorganizowali imprezę. Po wypiciu znacznej ilości alkoholu między dwoma uczestnikami doszło do utarczki słownej. Po chwili obaj już się awanturowali. W pewnym momencie 58-letni Kazimierz K. ugodził nożem 28-letniego mężczyznę w brzuch. Powiadomiono pogotowie. Poszkodowany z raną kłutą brzucha trafił do szpitala.
     Kazimierzowi K. został przedstawiony zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Dzisiaj policjanci wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec nożownika tymczasowego aresztowania.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama