UWAGA!

Odebrał kluczyki i zadzwonił po policyjny patrol

 Elbląg, Odebrał kluczyki i zadzwonił po policyjny patrol

Kolejny przykład godny naśladowania mieszkańca z Pieniężna. Mężczyzna ujął nietrzeźwego motorowerzystę, który po godz. 22 jechał ulicą Sienkiewicza w Pieniężnie. Młody mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz nieodpowiedzialny kierujący odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Informację o nietrzeźwym motorowerzyście ujętym przez jednego z mieszkańców Pieniężna dyżury otrzymał wczoraj (29 czerwca) po godz. 22.  Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że mieszkaniec zauważył jadącego ulicą Sienkiewicza motorowerzystę, który w pewnym momencie skręcił i przewrócił się w zarośla. Zgłaszający chciał sprawdzić, czy kierujący nie potrzebuje pomocy, jednak został przez niego znieważony. Zachowanie cyklisty wskazywało, że jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna zabrał mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę i powiadomił dyżurnego.
       Policjanci przebadali 20-leniego motorowerzystę na zawartość alkoholu – w chwili kontroli miał ponad 1,5 promila. Jak się okazało, przed jazdą młody mieszkaniec Pieniężna spożywał wino. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama