UWAGA!

Papierosy w mercedesie klasy S

Dwa luksusowe auta o łącznej wartości około 100 tys. złotych ze skrytkami do przemytu, w których przemycano papierosy z Rosji, ujawnili dzisiaj (29 grudnia) na przejściu granicznym w Gronowie funkcjonariusze Straży Granicznej.

- Kilka minut po północy pierwszy granicę z Rosji do Polski przekroczył mercedes klasy S, którym kierował 27-letni mieszkaniec Braniewa. Krótko po nim BMW serii 7, prowadzone przez 22-letniego mieszkańca Fromborka - relacjonuje kmdr por. Grzegorz Goryński, rzecznik prasowy Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej. - Funkcjonariusze z Placówek Straży Granicznej w Braniewie i Elblągu wytypowali te pojazdy do szczegółowej kontroli. Ich uwagę zwrócił pokaźnych rozmiarów sprzęt audio zamontowany w bagażnikach
     pojazdów. Po demontażu obudowy radioodtwarzaczy okazało się, że znajdują się w nich wyroby tytoniowe z rosyjskimi znakami akcyzy. W tych profesjonalnie wykonanych skrytkach kierowcy usiłowali wwieźć do Polski ponad 25 tysięcy papierosów różnych marek o szacunkowej wartości 6,5 tys. zł. Oba pojazdy wraz z ujawnionym przemytem pozostają w dyspozycji Placówki Straży Granicznej w Braniewie.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama