UWAGA!

Pobił kobietę na śmierć. Teraz odpowie przed sądem

 Elbląg, Pobił kobietę na śmierć. Teraz odpowie przed sądem
(fot. AD, arch. portel)

35-letniemu mężczyźnie, który śmiertelnie pobił swoją partnerkę w parku Kajki, Prokuratura Okręgowa w Elblągu postawiła zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi mu za to kara do 5 lat więzienia. Akt oskarżenia w tej sprawie został skierowany do sądu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 16 na 17 września 2017 r. w parku Kajki. Z ustaleń policjantów wynikało, że tam para, która wracała z imprezy, pokłóciła się. Mężczyzna zadał partnerce kilka silnych ciosów i w efekcie nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala. Niestety, mimo wysiłku lekarzy, następnego dnia zmarła.
       Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który - gdy wytrzeźwiał - przyznał się do zarzucanego mu czynu, ale odmówił składania wyjaśnień. Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o umieszczeniu go w tymczasowym areszcie.
       Po rocznym śledztwie Prokuratura Okręgowa w Elblągu postawiła mężczyźnie zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety, poprzez zadanie jej ciosów w głowę i inne części ciała. Ponadto sprawcy zarzucono nieudzielenie pomocy pokrzywdzonej. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego w Elblągu.
      
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama