UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ta sprawa jest chora!!!! Facet poturbował lekko dzieciaka, miał jedynie siniaki. Ale siła mediów i Stonogi sprawiły, że gość jest już trupem za życia. Poza tym pewnie w ostateczności pracę stracą jego rodzice, tak coś czuje. Oczywiście, hańba temu bandziorowi. Ale czy to już też nie przesada? Ile jest przemocy w domach gdzie dzieciaki od starych obrywają codziennie i to czasem mocniej niż dostał ten 11 latek.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    22
    Stefan28(2016-12-09)
  • Nie udzielaj się gamoniu.obrońca się znalazł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Rrrrrrr(2016-12-09)
  • @Stefan28 - To sobie wyobraź strach rodziców, wszystkich rodziców, którzy czasami po prostu nie mają możliwości dzieciaka odbierać ze szkoły, jak muszą sie bać o swoje dzieci, skoro skurczybyki takie chodzą po ulicach, że 11 latek im przeszkadza. Mam w tym wieku dziecko, wiem że by sie też nie obroniło, bo to dzieciak, dlaczego ja musze sie bać a bandzior chodzi po ulicy. Jakim ku. .. sem trzeba być żeby napaść na dzieciaka o 20 lat młodszego????? Do kryminału na pół życia najlepiej, bo nic już z niego nie będzie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    matkanastolatka(2016-12-09)
  • Jak świr skatuje twoje dziecko, to tez się tak wypowiesz??
Reklama