UWAGA!

Podsumowanie działań BUS & TRUCK

Wczoraj policjanci braniewskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej prowadzili po raz kolejny działania "Bus & Truck". W czasie trwania akcji skontrolowano 31 kierujących, a w 24 przypadkach spotkanie z funkcjonariuszami zakończyło się mandatem.

Wczoraj przeprowadzono działania"Bus & Truck". Uwaga funkcjonariuszy skupiona była przede wszystkim na kierowcach autokarów i samochodów ciężarowych. W działaniach wzięło udział 5 policjantów oraz funkcjonariusz Straży Granicznej.
       Podczas działań skontrolowano 31 kierujących. W trakcie trwania akcji ujawniono 9 naruszeń stanu technicznego pojazdów, w wyniku czego 4 nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych, nałożyli także 24 mandaty karne, 11-krotnie zastosowali pouczenie, a w 1 przypadku sporządzili wniosek o ukaranie do sądu.
       Podczas akcji policjanci wspólnie z funkcjonariuszem Straży Granicznej ujawnili 8 przekroczeń prędkości, aż w 4 przypadkach zbyt szybko podróżowali kierujący autobusami i pojazdami ciężarowymi.
       Funkcjonariusze przypominają, że zaczyna się majowy weekend, dlatego już od dzisiaj do 4 maja będą przeprowadzone wzmożone działania prewencyjno-kontrolne przez policjantów drogówki. Akcja ma na celu zapewnić płynność ruchu, bezpieczeństwo i porządek na drogach.
      
       Kierowco pamiętaj !
       W dniach : środa – 30.04.2014r. w godz. 18:00- 22:00, piątek – 02.05.2014r. w godz. 18:00-22:00 oraz
       czwartek – 01.05.2014r. w godz.08:00-22:00, sobota – 03.05.2014r. w godz.08:00-22:00 obowiązuje ZAKAZ ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dmc przekraczającej 12 ton ( z wyłączeniem autobusów oraz pojazdów wymienionych w §3 Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 lipca 2007 r. w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach)
      

      
st.post. Jolanta Ciszewska, KMP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama