UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Policjanci gorzej jeżdżą czasami bez pasów bez świateł a zwróć uwagę że mają żarówkę przepaloną to jesteś skończony...Nikt nie jest konfidentem sami sobie poszukajcie..czekajcie tylko żeby ktoś coś na kogoś doniósł.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    48
    Beatkaaaa(2018-06-13)
  • Jak ktoś cię rozmaże na przejściu dla pieszych, to też policji nie podawać namiarów na niego, żeby nie zostać "konfidentem"? Przejazd na czerwonym świetle może się dla kogoś okazać wyrokiem śmierci, więc zamiast stawać po stronie potencjalnego mordercy, odśwież wiedzę o przepisach ruchu drogowego, zastanów się, czy są wypadki, których można było uniknąć. W skrócie - pomyśl, zanim chlapniesz taką głupotę w przyszłości, młody rebelu.
  • @Beatkaaaa - Dokładnie, nie pomagać policji, kiedyś byłem świadkiem jak dwóch nastolatków wyrwało torebkę starszej kobiecie, potem sprawę nagłaśniali ale ja nie pomogłem choć widziałem świadków i wiem że zabrali jej sporo kasy a biedna była ale jak pomoc dla policji to konfidencja, są zasady.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    Człowiekzzasadami(2018-06-13)
Reklama