UWAGA!

Pomóż znaleźć pirata drogowego

Policjanci z Elbląga prowadzą czynności dotyczące niebezpiecznego zachowania kierowcy opla astry, który przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle i stworzył zagrożenie dla pieszych oraz kierowców. Zdarzenie zarejestrowała kamera samochodowa innego uczestnika ruchu, który przesłał policji film.

Sytuacja miała miejsce 5 czerwca w godz. 7:45-7:50 przy ulicy Pocztowej w Elblągu. Na filmie widać, jak kierowca ciemnego opla astry III kombi wjeżdża na skrzyżowanie mimo czerwonego światła. Na Państwa sygnały policja czeka pod numerem tel. 55 230 13 71, 997 lub 112. Wszelkie informacje dotyczące kierowcy opla można przesyłać anonimowo na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Kierowca powinien się zatrzymać do zera przed linia i dopiero ruszyć, i rowerzystka powinna przeprowadzić rower przez przejście.
 • Policjanci gorzej jeżdżą czasami bez pasów bez świateł a zwróć uwagę że mają żarówkę przepaloną to jesteś skończony...Nikt nie jest konfidentem sami sobie poszukajcie..czekajcie tylko żeby ktoś coś na kogoś doniósł.
 • nie ma jak się czepiać kierowców a wandali nie ma kto się nimi zająć niszczą samochody przystanki winnych zawsze brak straż miejska też czyha na kierowców
 • Policji nie chce się poszukać w monitoringu miasta ?? Jeden sygnalista już jest, z kiepskim sprzętem, miasto ma podobny???
 • Kierowca nie powinien pojechac w ogole, bo bylo czerwone swiatlo, a rowerzysta ma praeo przejechac na przejsciu jezeli jego predkosc nie przekracza predkosci idacego czlowieka.
 • Porada skierowana do autora nagrania, być może to czyta: Kolego, jeśli już używasz kamerki samochodowej to kup sobie sprzęt lepszej jakości. Bo po co Ci taka kamerka rodem z biedronki za 30 zł gdy nie widać nawet takich ważnych rzeczy jak tablice rejestracyjne pobliskiego auta?
 • Co tu komentować. Wszyscy przepisy mają w czarnej dziurze. Tu nie ten kierowca jest tego przykładem, ale na filmie widać rowerzystów którzy kiedyś może będą też jeździć samochodami, i tak sobie utrwalają dobre nawyki, a ich takie poczynania są spotykane praktycznie wszędzie, o
 • Autor nagrania znak STOP potraktował wykroczeniem i przetoczył się bez zatrzymania czy tylko ja to widzę.
 • @Elblazaninn- dokładnie, takie nagranie nie może być dowodem w sprawie, bo takich Astr w tym kolorze jest masa, i nie musi to być ktoś tutejszy.
 • I tak najlepszy jest dzieciak w czarnych skarpetach pod koniec filmiku hehe :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  wesolyzenek(2018-06-13)
 • Lepiej taka niż żadna. Są różne sytuacje. W tym wypadku sprzęt był za słaby, ale czasami taka jakość wystarczy.
 • Jak widać na nagraniu jakość jest tak słaba (jak w aparatach komórkowych sprzed 10 lat) że nawet rejestracja autobusu jadącego przed nagrywającym jest zupełnie nieczytelna. No sorry, ale po co komu taki "sprzęt" który nie przyda nam się nawet do ustalenia sprawcy np. zadrapania naszego auta podczas wyprzedzania, itp. ?
Reklama