UWAGA!

Pościg za sprawcami rozboju

Elbląscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wczoraj wieczorem dokonali rozboju na mieszkańcu Elbląga. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy, natomiast sprawcy rozboju zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

- Zdarzenie rozegrało się około godziny 22 na ul. Kościuszki - informuje st. post. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu. - Do wychodzącego z klatki schodowej elblążanina podeszło trzech napastników. Jeden z nich uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz a następnie zażądał od niego portfela z pieniędzmi oraz telefonu komórkowego. Mężczyzna nie chciał oddać swojej własności. Doszło do szarpaniny. W jej trakcie był on bity i kopany przez całą grupę. Zerwano mu z szyi zestaw słuchawkowy od telefonu o wartości około 100 złotych, który padł łupem chuliganów. Mężczyzna nie oddał jednak swojego telefonu, a o całym zdarzeniu powiadomił policję. W wyniku penetracji terenu i pościgu policjanci z Sekcji Patrolowo-Interwencyjnej zatrzymali w okolicach ulicy Bema trzech mężczyzn odpowiadających rysopisowi podanemu przez pokrzywdzonego. Na widok radiowozu mężczyźni ci zaczęli uciekać, jednak po chwili zostali zatrzymani. Sprawcami okazali się: Sebastian Sz. (21 lat), Andrzej C. (24) oraz Sebastian S. (31).
     Policja będzie wnioskowała o tymczasowe aresztowanie sprawców. Za dokonanie rozboju zgodnie z kodeksem karnym grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama