UWAGA!

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

 
Elbląg, Poszukiwany listem gończym zatrzymany
fot. (arch. portEl.pl)

Anonimowe zgłoszenie przyczyniło się do zatrzymania przez policjantów 22-letniego Michała S., który od sierpnia 2012 roku był poszukiwany listem gończym za znęcanie się nad swoim psem. Mężczyzna jeszcze dziś trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj (1 czerwca) oficer dyżurny braniewskiej jednostki otrzymał anonimowe zgłoszenie, że na jednym z miejscowych przystanków autobusowych przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany. Funkcjonariusze natychmiast pojechali zweryfikować otrzymaną informację. Na ul. Kościuszki wylegitymowali 22-latka, a sprawdzenie w policyjnych bazach danych potwierdziło, że Michał S.nie powinien przebywać na wolności.
       Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna w 2011 roku znęcał się nad swoim psem, przetrzymując go na krótkim łańcuchu przymocowanym do pieca, uniemożliwiając mu ruch i dostęp do pokarmu oraz picia. Za to przestępstwo Michał S.został skazany na karę 4 miesięcy ograniczenia wolności, poprzez wykonywanie nieodpłatnych prac. 22-latek uchylał się jednak od obowiązku, sąd postanowił więc o zmianie kary na 2 miesiące pozbawienia wolności oraz o wydaniu listu gończego za mężczyzną.
       Dzisiaj wprost z policyjnej cali Michał S.trafi do zakładu karnego.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama