UWAGA!

Powinno być zamknięte

Malborscy policjanci sprawdzają, czy pracownicy Elbląskich Zakładów Energetycznych rejonu Malbork nie zaniedbali swoich obowiązków. 13-letni chłopiec został porażony prądem, ponieważ otwarte były drzwi do stacji transformatorowej.

13-latek ma poparzenia trzeciego i czwartego stopnia obu nóg oraz prawej ręki. Razem z kolegą weszli do stacji transformatorowej przy placu Kusocińskiego w Malborku. Według świadków drzwi były otwarte, zaś obok prawdopodobnie wisiała nie zamknięta kłódka. W środku 13-latka poraził prąd o napięciu 15 tysięcy woltów. Chłopiec o własnych siłach dotarł do domu. Do szpitala odwiózł go ojciec.
     Policja pod nadzorem malborskiej prokuratury prowadzi wstępne postępowanie w tej sprawie. Sprawdza, dlaczego wejście do stacji było nie zabezpieczone.
     - Decyzje o ewentualnym postawieniu zarzutów prawdopodobnie podejmiemy w przyszłym tygodniu - dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Malborku. - Czekamy na wyniki śledztwa policyjnego oraz wewnętrzego postępowania, które prowadzą zakłady energetyczne.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama