UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Brawo pracownicy! Dojechać tego szkodnika gospodarczego. Rozpanoszyło się to po całym kraju, robiąc wodę z mózgu tak pracownikom (charakter pracy i dokręcanie śruby) jak i klientom (Biedra? TANIA?! że co, hahaha). Oczywiście nikt jednych i drugich nie zmusza do nakręcania biznesu tego marketu, ale. .. proponuję pracować lub kupować z głową.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  18
  mieszkaniecBiedrąga(2019-01-15)
 • A czy zdajesz sobie sprawę z tego że ten szkodnik zatrudnia w Polsce ponad 65tys pracowników nie wspominając o ilości kontrahentów tego szkodnika... typowa elbląska cebula!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  14
  Stefix(2019-01-15)
 • Dojechać owszem ale czarną mafię w sutannach
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  Georg 2(2019-01-15)
 • @Stefix - cebula to ty jesteś bo pewnie masz interesik z biedrą, na to miejsce polskie sklepy ale upadają bo ciasto z chin tansze i tym syfem nas ładują czego bronisz gówna. niech zatrudniają za darmo w tych obozach nie zatrudniają ludzie pracują nie siedzą więc nie rób durni z ludzi. jeżeli nie biedra to w to miejsce byłoby coś innego może lepszego! Druga sprawa ze ludzie w Polsce dają sobie narzucać takie warunki ja np w biedrze. Dla mnie to szok jak te kobiety latają jak pacynki, ale też to ich wina ze po cztery na wielkich sklepach gdzie powinny być minimum po 6 osób. Troche sami sobie winni ale dobrze że sie wreszcie obudzili i walczą. tylko nie rozumiem czemu utajniono sprawe i nic nie wycieka do mediów. Jaką siłe ma biedra że tak chachmęcą?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  kriskris(2019-01-16)
Reklama