UWAGA!

Proces zawieszony

Proces sześciu mężczyzn, którzy stanowią trzon zorganizowanej przestępczości w Elblągu, został zawieszony. Jeden z oskarżonych przebywa bowiem w areszcie w województwie opolskim.

Chodzi o Dariusza L., któremu Prokuratura Rejonowa w Głubczycach zarzuciła kradzież z włamaniem do samochodu. Udało nam się dowiedzieć, że mężczyzna został zatrzymany w skradzionym aucie razem z trzema innymi osobami. W samochodzie znaleziono także pistolet. Czy należał do Dariusza L., tego prokuratura nie chciała zdradzić zasłaniając się dobrem śledztwa.
     - Mężczyzna został aresztowany. Okres aresztu kończy mu się w październiku. Co dalej? Jeszcze nie wiadomo - usłyszeliśmy w głubczyckiej prokuraturze.
     Dariusz L. nie mógł zatem stawić się przed elbląskim sądem i dlatego sprawa, która toczy się w Elblągu została zawieszona.
     Przypomnijmy, że Dariusza L. oraz jego pięciu kolegów zatrzymano w sierpniu ubiegłego roku. Wszyscy są doskonale znani elbląskiej policji. Wiąże się ich m.in. z wymuszaniem haraczów oraz napadami. Wtedy jednak udało im się udowodnić jedynie kradzież dwóch samochodów.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Jak nie może to proces powinien odbyć się bez niego. Dosyć pobłażanie bandziorom. Znani policji to tym bardziej nie powinno się sprawy przeciągać, przecież to są Nasze podatników pieniądze. Jak to będzie to wiadomo, raz nie będzie oskarżonego, innym razem następnego później któregoś z obrońców i tak w nieskończoność. Wyrok zaoczny i po sprawie- następna na wokandę. Ile oszcędności i mniej pracy sądów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zintrygowany(2003-09-10)
 • CZY TO WAŻNE ZA CO SIEDZI? NAJWAŻNIESZE ŻEBY SIDZIAŁ I TO DŁUGO!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sąsiad(2003-09-10)
 • Niech siedz i ze sto lat a reszta po 200lat
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jakiśtam typ(2003-09-10)
 • Tylko sześciu ? Przecież w Elblągu roi się od tego bydła
 • trzeba było popatrzeć ilu ich było przed sądem.
 • większość z tego bydła mami sąd ,że są niewinni tylko ciekawe kto w ElblAgu wymusza haracze , kradnie , rozprowadza narkotyki pali auta CI SAMI NIEWINNI LUB OBŁOŻNIE CHORZY I BIEDNI Ludzie jak długo będziemy to tolerować jako spoleczęństwo
 • Najlepiej jest mniej gadać, a więcej się wziąć do roboty, może podpowiedzieć stróżom prawa jak łapać takich bandziorów i jak bardziej chronić miasto, bo zdarza się, ze oni się badziej boją Kacpra niż na to zasługuje. Tacy bandyci (niekoniecznie z Elbląga) spokonie prowadzą swoje "firmy", które - jak każdemu wiadomo - są tylko pralnię brudnych pieniędzy.
Reklama