UWAGA!

Przechodził w miejscu niedozwolonym. Okazało się, że był poszukiwany

 Elbląg, Przechodził w miejscu niedozwolonym. Okazało się, że był poszukiwany

Policjanci prewencji zatrzymali mężczyznę, który przechodził w miejscu niedozwolonym. Funkcjonariusze chcieli pouczyć pieszego. Okazało się jednak, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym i ma do odbycia 5 miesięcy pozbawienia wolności za składanie fałszywych zeznań. Mężczyzna trafi do aresztu śledczego.

Dzisiaj (23 grudnia) na ulicy Brzeskiej policjanci zauważyli mężczyznę, który przechodził w miejscu niedozwolonym. Interwencja miała zakończyć się pouczeniem dla pieszego. Przybrała jednak zupełnie inny obrót. W trakcie policyjnej kontroli okazało się, że 31-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności. Miał na swoim koncie składanie fałszywych zeznań.

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ten kraj to jedno wielkie Getto. Tylu poszukiwanych i karanych za byle co to się w głowie nie mieści. Zamordyzm i terror obywateli na każdym kroku. Tak nie było ani za komuny ani za okupanta radzieckiego po wojnie.
 • Co to znaczy karanych za byle co. System prawny polega na tym, że każdy niezgodny z prawem czyn podlega karze. I nie ważne jest to czy była to zbrodnia, pobicie innej osoby, kradzież nawet o niewielkiej wartości, złamanie przepisów ruchu drogowego, w tym przechodzenie w miejscu niedozwolonym, albo palenie tytoniu w miejscu, gdzie obowiązuje jego zakaz. Skuteczność egzekwowania wszelkich naruszeń prawa pozwala na osiągnięcie właściwego poziomu prawodawstwa, a przede wszystkim praworządności gwarantującej właściwy stan bezpieczeństwa.
 • Do poprzednika: czy składanie fałszywych zeznań uważasz za błahostkę?
 • wlaśnie, a jakby tak składał przeciwko tobie? i siedział byś za to, to co wtedy?
 • Składanie fałszywych zeznań??? Coś mi to przypomina??? Tylko to był mundurowy???
 • Wiecie ilu policjantów składa fałszywe zeznania bo wiedzą że sąd uzna ich za prawdomównych mimo kłamstwa ? Na szczęście Sąd ostateczny ich osądzi i na to czekamy. Biada wam bo życia po śmierci nie doznacie a piekło piekielne was czeka.
 • Nawróćcie się. Czy jakiekolwiek wartości religijne w was jeszcze są ? Czy wy pokolenie Papierza macie jeszcze cokolwiek z człowieczeństwa i z dekalogu szczególnie wy policjanci ?
 • A jest inne niż "piekielne" piekło?
 • Jest. .. ."A jeśli Boga nie ma, to co z Ciebie za człowiek ? "
 • Hola hola...co to znaczy pokolenie Papieża....nie czuje się i prosze nie rozpisywać się za innych...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  Farmer(:-0)(2019-12-23)
 • ten artykuł był już opisywany kilka miesięcy to samo głupków z ludzi robią, a może nie ma już o czym pisać i powtarzają się, aby zapełnić stronę. Ogarnijcie się tam redaktorzy kochani.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  ARESIAK1(2019-12-23)
 • Wiecie ilu policjantów składa fałszywe zeznania ? Oj wiemy, wiemy, tylko, co z tego? Są trzy rączki, każda rączka myje inną rączkę tzn. układ zamknięty!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  trójwładza(2019-12-23)
Reklama