UWAGA!

Sprawcy pobicia 27-latka usłyszeli zarzuty

Elbląg, Sprawcy pobicia 27-latka usłyszeli zarzuty

Policjanci z Braniewa zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w minioną niedziele pobili 27-latka. Podejrzani w wieku od 20 do 23 lat jeszcze tego samego dnia trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj napastnicy usłyszeli zarzuty. Za ten czyn może grozić im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o przestępstwie policjanci otrzymali w minioną niedzielę. Pokrzywdzony poinformował, że około godz. 18.00 przy ul. Botanicznej w Braniewie, nieznani mu mężczyźni najpierw go zaczepili, a później pobili. Z relacji 27-latka wynikało, że powodem takiego zachowania napastników mogła być zazdrość o kobietę, z którą rozmawiał. Sprawcy przewrócili mężczyznę na ziemię, a następnie kopali go po całym ciele.
       Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce i w zaledwie 15 minut od zgłoszenia zatrzymali podejrzanych. W chwili doprowadzenia do jednostki policji mężczyźni znajdowali się pod silnym działaniem alkoholu.
       Wczoraj (28 kwietnia) 20-letni Marcin K., 22-letni Marcin G. oraz 23-letni Kamil O. usłyszeli zarzuty pobicia. Jeden z nich nie przyznał się do przestępstwa. Za ten czyn kodeks karny przewiduje kare nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
      
st. post. J.Ciszewska, KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama