UWAGA!

Syn martnotrawny

Elbląg, W mieszkaniu znaleziono puste opakowania, butelki z alkoholem i spirytus przygotowany do rozcieńczenia
W mieszkaniu znaleziono puste opakowania, butelki z alkoholem i spirytus przygotowany do rozcieńczenia (fot. archiwum policji)

Policja zlikwidowała nielegalną rozlewnię alkoholu oraz punkt jego sprzedaży. Właścicielem rozlewni był syn byłego prezydenta Elbląga - Tomasz G.

W jednym ze sklepów spożywczych przy ul. Ogólnej policja, przedstawiciele Urzędu Kontroli Skarbowej i Straży Granicznej znaleźli 16 półlitrówek alkoholu. Butelki miały etykiety „Wódki Gdańskiej”, ale nie posiadały polskich znaków akcyzy. Właściciel sklepu nie miał nawet koncesji na sprzedaż wysokoprocentowego alkoholu.
     Przy okazji wizyty w sklepie ustalono, że w jednym z mieszkań przy ul. Malborskiej istnieje nielegalna rozlewnia alkoholu. Na miejscu zatrzymano 28-letniego Tomasza G. Mężczyzna właśnie rozcieńczał kolejną porcję spirytusu. W mieszkaniu znaleziono także butelki z alkoholem z polskimi etykietami i butelki bez etykiet warte prawie 3 tysiące złotych, puste baniaki, w których przechowywany był alkohol i pieczątkę ze sklepu wolnocłowego o treści „Duty Free Bagrationowsk”. Tomasz G. został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. Grozi mu kara do roku więzienia.
     To kolejna nielegalna rozlewnia alkoholu ujawniona w ostatnim czasie przez elbląskich policjantów. W październiku br. funkcjonariusze zlikwidowali podobną przy ulicy Smolnej.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama