UWAGA!

Szlak Arkadiusza E.

W nocy z 27 na 28 lutego przy ul. Kopernika policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do sklepu spożywczego. Złodziejem okazał się 19-letni Arkadiusz E., który ma na swym koncie znacznie więcej grzechów.

Jak się okazało, Arkadiusz E. był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Policja przypisuje mu bowiem także inne przestępstwa, których dopuścił się na terenie Elbląga. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia włamał się do mieszkania przy ul. Pionierskiej, skąd ukradł 8 tys. zł oraz dwa telefony komórkowe. Miesiąc później, w nocy z 29 na 30 stycznia włamał się do sklepu z odzieżą przy ul. 3 Maja i ukradł spodnie, bluzki, buty i paski warte łącznie ponad 20 tys. zł. 17 lutego napadł na mieszkańca Elbląga przy ul. Fałata. Używając noża, groził mężczyźnie pozbawieniem życia. Zadał mu cios nożem w przedramię i zażądał wydania wartościowych przedmiotów i pieniędzy. Kopał swoja ofiarę, następnie ukradł jej telefon komórkowy i złoty łańcuszek, wszystko warte ok. 1200 zł. Mężczyzna trafił w poważnym stanie do szpitala.
     Policjanci ustalili również, że Arkadiusz E. dokonał kradzieży pieniędzy w hotelu w Kadynach, włamania do drogerii, do sklepu warzywnego oraz kradzieży telefonu komórkowego.
     Sąd Rejonowy aresztował Arkadiusza E. na trzy miesiące. 19-latkowi grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama