UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Takich z wadami lub brakami oświetlenia jest całe mnóstwo i jakoś nikt ich nie zatrzymuje. Dodam, że ostatnio widziałem jak kilka pojazdów przejeżdżali starą siódemką w stronę Elbląga obok stojącego radiowozu, zero reakcji ze strony funkcjonariuszy stojących w cieplutkim aucie na poboczu, radiowóz stał przy włączonym silniku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  5
  brawostrozeprawa(2019-01-28)
 • @brawostrozeprawa - Po pierwsze skoro radiowóz może stać na włączonym silniku bo jest prawnie zwolniony z tego przepisu, to czemu mieliby go gasić? A po drugie to niestety kolego, ale wszystkich aut z niesprawnym oświetleniem nie wyłapiesz. .. To sami właściciele swoich pojazdów powinni robić przegląd oświetlenia i na bieżąco wymieniać przepalone żarówki. .Czyżbyś lubił jak się Tobie pokazuje paluszkiem co masz niesprawne w swoim aucie? A po trzecie to że siedzieli w cieplutkim radiowozie, nie znaczy że nie mieli co robić. ..
 • @Ehhhh - Siedzieli i sobie malwersowali pani policjantka i pan policjant, tylko chyba zapomnieli po co tam przyjechali. Fajnie żąda się podwyżek, ale nic w zamian. Ostatnio pisano głośno o akcji światełka, o akcji prędkość itd. to niech coś w tym temacie robią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  okidoki(2019-01-29)
Reklama