UWAGA!

Ukradł alkohol i groził sprzedawczyniom

 
Elbląg, Ukradł alkohol i groził sprzedawczyniom
fot. (arch. portEl.pl)

Bezdomny mężczyzna od połowy września krążył w rejonie ul. 3 Maja i Bankowej w Pasłęku. Mariusz M. wchodził do sklepów i lokali gastronomicznych, kradł, a kiedy był wypraszany groził personelowi pozbawieniem życia.

Kobiety znały mężczyznę, gdyż był on stałym bywalcem w miejscu ich pracy. Od połowy września wchodził do sklepów i nie reagował na prośby ekspedientek. Panie postanowiły w końcu przerwać ten proceder i każda z nich złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Okazało się, że Mariusz M. dwukrotnie oprócz gróźb dopuścił się kradzieży rozbójniczej. W sklepie przy ul. 3 Maja i ul. Bankowej ukradł 1 butelkę z piwem, a kiedy był proszony o jej zwrot przez pracownice sklepu, groził im śmiercią. Mundurowi zatrzymali natrętnego „klienta”, którym okazał się 38-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.
       Przedstawiono mu 2 zarzuty kradzieży rozbójniczej i 3 zarzuty gróźb karalnych. Decyzją sądu Mariusz M. został wczoraj tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
      
asp. Katarzyna Trochimczuk, Zespół Prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama