UWAGA!

W końcu się zaczęło

Rozpoczął się w końcu proces przeciwko posłance Danucie Hojarskiej w sprawie dotyczącej przywłaszczenia maszyn rolniczych.

Danuta Hojarska jest oskarżona o przywłaszczenie maszyn rolniczych kupionych za 219 tysięcy zł z kredytu bankowego. W sądzie pojawili się dzisiaj wszyscy, którzy byli wezwani na rozprawę, a więc: sama oskarżona, jej obrońca Wiesław Żurawski oraz sześciu świadków. Obrona wniosła o wyłączenie jawności procesu, ale sąd wniosek odrzucił. Na kolejnej rozprawie, 27 sierpnia, sąd zamierza przesłuchać kolejnych świadków.
     Proces posłanki Hojarskiej toczy się po raz drugi. Już raz zapadł wyrok w tej sprawie, ale został uchylony ze względów formalnych przez sąd wyższej instancji. Szefowa pomorskiej Samoobrony została wówczas skazana na półtora roku więzienia w zawieszeniu na pięć lat i nakaz spłaty do banku 49 tysięcy zł.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ta informacja w calej Polsce byla znana wczoraj po poludniu. Czyzbyscie pracowali na druga zmiane?. Podejrzewam, ze polityka bierze gore nad dziennikarska rzetelnoscia. Wiadomo kto w miescie tworzy koalicje; na drugi dzien emocje opadna i czytelnicy zamieszcza mniej krytycznych wypowiedzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zza miedzy(2003-08-19)
 • Czas zapłacić posłance za jej chamstwo.
 • Koledzy z Samoobrony łączta sie przeciwko kłamstwom i oszczerstwom na naszom kochanom Danutke. Przeca ona ino masyny pozyczyla i psepustki sfalsowala. to nic takiego, wsyscy to robimy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andżej L. Znany wszystkim(2003-08-19)
 • znów o tym samym...nie wiem dlaczego i komu zależy na rozdmuchiwaniu tej sprawy..niech zajmą się lepiej aferzystami z SLD na kwoty duuuuuużo większe niż kwota długu posłanki Hojarskiej
Reklama