UWAGA!

Wakacje na życzenie

W Kandytach, na terenie gminy Górowo Iławeckie, Straż Graniczna z Braniewa zatrzymała wczoraj Ormianina, który nielegalnie przebywał na terytorium Polski.

Paszport Rubena G. stracił ważność w marcu. Jak informuje por. Krystyna Skarżyńska z warmińsko – mazurskiego oddziału SG, mieszkaniec Erewania zostanie wydalony z naszego kraju. W tym roku zatrzymano już ponad 30 nielegalnych „gości”. Większość z nich to obywatele Armenii. Tymczasem dziś w Młotecznie pod Braniewem podczas kontroli samochodu funkcjonariusze Straży Granicznej znaleźli 1200 paczek papierosów o wartości 5 tysięcy złotych. Papierosy, które nie posiadały polskich znaków akcyzy, ukryte były w przerobionym zbiorniku paliwa i w progach pojazdu. Za próbę przemytu mieszkaniec Elbląga - Kazimierz K. odpowie przed sądem.
AJ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • łapcie prawdziwych przemytników! ludzie na życie zarabiają, żeby dzieci wykarmić, a prawdziwy przemytnicy na wielką skalę dają celnikom łapówki i przejeżdżają tirami przez "granicę". niewierzycie? przyjżyjcie się dochodom celników i ich rodzin a potem zastanówcie się czy z takich dochodów można sobie kupić takie furki i wybudować takie chałupki!!
Reklama