UWAGA!

Wandal na dworcu i pijani za kółkiem

 
Elbląg, Wandal na dworcu i pijani za kółkiem

Od poniedziałku od godziny 20 do wtorku rana elbląscy policjanci interweniowali 58 razy. Nie odnotowano wypadków drogowych ani zdarzeń, w których byłyby poszkodowane osoby na skutek nieostrożnego obchodzenia się z fajerwerkami.

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 2 osoby, które kierowały samochodami będąc pod wpływem alkoholu. Nowy Rok zaczęły więc od… poniesienia konsekwencji za to przestępstwo. Pierwszy z mężczyzn to 36-latek, który został zatrzymany 31 grudnia o godzinie 18 przy ul. Płk. Dąbka, gdy kierował fordem focusem. W trakcie kontroli okazało się, że ma on blisko 2 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary za wcześniej popełnione przestępstwo.
       Pierwszym zatrzymanym w nowym roku był 29-latek kierujący mini cooperem. Policjanci z ruchu drogowego skontrolowali go przy ul. Żyrardowskiej. Mężczyzna miał 2,24 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
       Nietypowo, bo od zatrzymania Nowy Rok rozpoczął pewien student, który uszkodził mikrofon przy kasie na dworcu PKP. 23-letni mężczyzna w trakcie rozmowy z policjantami nie umiał wytłumaczyć swojego zachowania i nie wiedział dlaczego uszkodził to urządzenie. Ponadto był przekonany, że jest w… Gdańsku, a nie w Elblągu. Z tego błędu wyprowadzili go policjanci. Mężczyzna odpowie za dewastację.
      
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama