UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wczoraj na parkingu przy starym mieście przechodząc usłyszałem skowyt psa z zaparkowanego samochodu. Było ciepło a PiS zamknięty w samochodzie a za szybą bilecik z parkingu który wskazywał że ktoś powinien zaraz wrócić . Kiedy próbowałem dodzwonić się do straży miejskiej niestety nas rozłączyło zaraz po informacji że rozmowa będzie nagrywana . Chwilę po tym pojawił się , lolo " właściciel samochodu i chyba psa . Kiedy zwróciłem mu uwagę że psa się nie zamyka w samochodzie on mi odpowiedział żebym .. ierdalał . Wtedy ,,lolo" wychaczył w łeb i rozbił nos o boczny słupek aż mu niucha poszła z nosa . Myślę że to go nauczyło bardziej niż mandat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    5
    Elblążaninzeg(2019-08-14)
  • Nie chwal się bo jak wyżej napisano za znęcanie się do trzech lat Taka hurtowa rzeczywistość
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Z i e l a r z(2019-08-14)
  • @Elblążaninzeg - i wtedy się obudziłeś. ..
  • i wtedy się obudziłeś. .. cały spocony :)
  • @Elblążaninzeg - Tobie chyba bardziej zależało nie na psie, ale chyba na PiS, żeby dokopać, nieprawdaż baranku???
  • Zobaczysz baranku co ten PIS z polską zrobi, niech wygra. niech ludzie go kopią potem
  • Polską oczywiście - poprawiam
Reklama