UWAGA!

Wpadki na granicy

W miniony weekend funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali osiem osób poszukiwanych m.in. na podstawie listu gończego i nakazu doprowadzenia. Do aresztu trafili też nietrzeźwi kierujący - informuje Agnieszka Golias, rzecznik W-MOSG.

W niedziele za niezapłacony mandat karny został zatrzymany w przejściu granicznym w Gronowie 58-letni mieszkaniec Gdyni. Z kolei w sobotę rano funkcjonariusze Placówki SG w Sępopolu na podstawie nakazu doprowadzenia do bartoszyckiego aresztu śledczego zatrzymali 28-letniego Tomasza O. Mężczyzna ma odbyć karę 20 dni pozbawienia wolności za nieuiszczoną grzywnę.
     W niedzielę funkcjonariusz Placówki SG w Braniewie został powiadomiony przez funkcjonariusza Oddziału Celnego w Gronowie o możliwości popełnienia przestępstwa przez obywatela Polski, który usiłował uiścić opłatę mandatową w kasie OC w przejściu granicznym w Gronowie banknotem o nominale 200 zł, najprawdopodobniej podrobionym. Wszczęto postępowanie przygotowawcze a sprawa została przekazana Prokuraturze Rejonowej w Bartoszycach.
     Pijani kierowcy zostali zatrzymani w sobotę. Zatrzymany w Braniewie 25-letni Paweł H. miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 43-letni mieszkaniec miejscowości Zagaje zatrzymany w gminie Lelkowo był w stanie jeszcze większego upojenia. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 1,33 mg/l, czyli 2,8 promila.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama