UWAGA!

Wpadł w polskie ręce

Sąd Okręgowy w Elblągu aresztował dziś na 40 dni Niemca, który jest poszukiwany przez Interpol. 34-letni Andre K. jest winny rządowi niemieckiemu ok. dwa miliony marek.

Obywatela Niemiec zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej, kiedy próbował przekroczyć w sobotę granicę na przejściu w Gronowie. Dziś elbląski sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec Niemca tzw. areszt przedekstradycyjny.
     Areszt ma na celu umożliwienie wszczęcia - na wniosek strony niemieckiej - procedury ekstradycyjnej.
     - Decyzję o przekazaniu Andre K. podejmie prokurator generalny oraz minister sprawiedliwości - mówi Andrzej Steckiewicz z elbląskiej Prokuratury Okręgowej. - Należy jeszcze tylko sprawdzić, czy nie ma żadnych prawnych przeszkód, np. czy Andre K. nie jest przypadkiem także obywatelem polskim. Ekstradycji Polaka prawo zabrania.
     Andre K. zorganizował pięć nielegalnych przerzutów papierosów z Litwy do Niemiec. Jest także podejrzany o pranie brudnych pieniędzy. Niemiecki Interpol poszukuje go od października ubiegłego roku.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • I tak go wypuszcza, albo okaze sie ze jest Polakiem i po co sie chwalic?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Martyna(2002-01-22)
 • Moja żona pierze brudne pieniądze. I Dowody Osobiste też! Czy należy ją aresztować, bo zupa była za słona? Wszak po praniu wszystko suszy na kaloryferze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2002-01-23)
 • Do "Drzazga". Człowieku, czemu się tak irytujesz ? Czy przypadkiem drzazga nie weszła ci w d...ę ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Obcąszki(2002-01-25)
 • Ja też do "Drzazgi" . Wielce szanowny "dziadku", jeżeli jesteś tym za kogo się podajesz w poprzednich opiniach,a trzeba ci wiedzieć,że pamiętam tego prawdziwego DRZAZGĘ z bardzo długim nosem z gazety elbląskiej,to bardzo Cię proszę - nie kompromituj się. Poprostu tak jak każdy inny człowiek bardzo się postarzałeś.Straciłeś panie kontakt z rzeczywistością.Nie czujesz już "blusa".Inacze reagójesz na obecną rzeczywistość teraz ,niz kiedyś. Daj sobie spokój.Wewnętrznie wmów sobie --mój czas już minął.Jestem już starym człowiekim,należy mi sie już zasłużony odpoczynek.Nie staraj się mlode pokolenie uszczęśliwiać na siłę. Nie krytykój.Twój czas naprawdę już minął.Zajmnij się czymś innym.Nie bądz żałosny i złośliwy. Kiedyś byłeś dobry.Teraz też,tylko nie nadążasz. To jest normalna kolej rzeczy. Tak już na tym świecie jest i z tym trzeba sie pogodzić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Taaaaka jak tyyyy(2002-02-05)
 • No widzisz "Drzazga" po co ci to było?????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Taaaaaaki jak ona(2002-02-05)
 • Zgadzam sie z powyzszymi wypowedziami. Drzazga i jego wpisy to zalosne wycie podstarzalego erotomana, ktory bardzo by chcial, ale juz nie moze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  vasco da gama(2002-02-05)
 • Oczywiście vasco w tej rubryce też pisze na temat i jawi się jako znawca życia i ortografi. Żeby sączyć jadzik potrzeba troszkę inteligencji. Zrozumiałeś?
Reklama