UWAGA!

Z „lewym” Browningiem w kieszeni

Wczoraj (29 października) policyjny patrol zatrzymał 31-letniego mężczyznę, który miał przy sobie broń bez zezwolenia. Dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu.

Kilka minut po godzinie 23 policjanci udali się z polecenia oficera dyżurnego na ul. Malborską, gdzie w klatce schodowej miał przebywać pijany mężczyzna.
     - W trakcie przeprowadzanych czynności okazało się, że 31-letni Sławomir M. posiadał przy sobie pistolet gazowy Browning, na który nie miał zezwolenia – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. - Ponadto w trakcie
     legitymowania podawał policjantom fałszywe dane personalne. Jak się okazało Sławomir M. był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu.
     Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie broni bez zezwolenia grozi kara więzienia od 6 miesięcy do 8 lat.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To w końcu jak, kogo zatrzymali? "31-letni Sławomir M. " czy ". .. Sławomir D. " ja rozumiem że podał fałszywe dane podczas legitymowania ale portel to już chyba wie na pewno kto to był?
 • Sławomir M. zwany Sławomirem D. - buahhhaaaaa
 • taa ehhh jasne wez sie. .. ja u olki mam lepsze zabafki
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fryzjer(2007-11-04)
 • To ciekawe. Jak do mnie wpadło trzech bandziorów z pistoletem na ostre naboje i granatem F-1,zniszczyli mi nowe drzwi, ukręcili klamkę, to policji to nie zainteresowało. Wręcz przeciwnie. Od tamtej pory robią na mnie ostrą nagonkę, bo to byli ich kolesie. Jeden ma ksywę ''Pcheła'', a nazywa się Rafał, podobno Z.. Mieszka w ''wieżowcu'' na Robotniczej, ale ma mieszkanie również przy Teatralnej.Mamy super policję!!! Ciekawe, kogo tam jeszcze zatrudnią? Może Kulawego? To, w takiej sytuacji, chyba odpowiedniejsze miejsce dla niego niż na Halickiej. Pewnie usuną zaraz ten tekst, ale na innych stronach i tak będzie. Bardzo długo. I nie tylko to zdarzenie. Prokuraturę, tak jakby, również to nie za bardzo chyba interesuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mirosław Wąsik.(2007-11-05)
 • No, Pani prokurator Rudzińska. Przeczytała Pani powyższy post? To co zamierza Pani z tym zrobić? Pewnie nic, bo po co się narażać bandytom. Najłatwiej zabierać prawo jazdy na siedem lat za o, 56 mg i stawiać przed Sądem kogoś, kto zamieścił fotki jakiejś ku. .. wy w internecie, która zresztą sama zgodziła się na pstrykanie tych zdjęć. Ma Pani zaje. .tą pracę. Siedzieć i głupa palić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mirosław Wąsik(2007-11-07)
 • Coś niesamowitego. Całego tekstu nie usunęliście, więc dlaczego nazwisko bandziora i nr klatki schodowej w budynku w którym ma mieszkanie usunęliście? Macie w tym jakiś interes? Może to Wasz koleś, co?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mirosław Wąsik(2007-11-08)
 • elblag.110mb.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mirosław Wąsik(2007-11-08)
Reklama