UWAGA!

Zatrzymała złodzieja, który wszedł do jej mieszkania i ukradł portfel

Elbląg, Zatrzymała złodzieja, który wszedł do jej mieszkania i ukradł portfel

54-letni mężczyzna został zatrzymany po tym, jak ukradł portfel z pieniędzmi z jednego z elbląskich mieszkań. Co ciekawe, złodzieja ujęła właścicielka portfela, którą zaniepokoiły odgłosy dochodzące z przedpokoju. Kobieta wyszła na klatkę schodową i tam zobaczyła podejrzanego mężczyznę, który na jej widok próbował uciekać. Gdy chwyciła go za ubranie, 54-latek rzucił w nią... jej własnym portfelem.

Było około godziny 16, gdy 40-letnia mieszkanka Elbląga usłyszała niepokojące odgłosy dobiegające z przedpokoju. Wcześniej, 7-letnia córka kobiety krzyknęła do matki, że ktoś jest w mieszkaniu. Ta wybiegła na klatkę schodową i zobaczyła podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Kobieta przypuszczała, że to on chwilę wcześniej był w jej mieszkaniu, chwyciła go więc za ubranie. W tym momencie 54-latek rzucił w nią trzymanym w ręku portfelem. Okazało się, że ten właśnie portfel należy do kobiety i został wcześniej skradziony z mieszkania.
       Poszkodowana poprosiła spotkanego na klatce sąsiada o pomoc w zatrzymaniu sprawcy. O zdarzeniu powiadomili też telefonicznie policję. Po chwili na miejscu zjawił się patrol, który zatrzymał złodzieja. 54-letni mężczyzna próbował być agresywny wobec policjantów.
       Ostatecznie w kajdankach został przewieziony do policyjnego aresztu. Tam, po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 54-latek był notowany i karany za podobne przestępstwa. Teraz usłyszy kolejny zarzut kradzieży. Kodeks za ten czyn przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
      
sierż. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama