UWAGA!

Znów nielegalny alkohol

Policjanci zlikwidowali kolejną nielegalną rozlewnię alkoholu w Elblągu. W jednej z piwnic domu jednorodzinnego policja zatrzymała na gorącym uczynku 25-o letniego Roberta G.

W nielegalnej rozlewni policja znalazła pojemniki ze spirytusem, kilkadziesiąt sztuk już napełnionych butelek, ponad 150 pustych oraz 5 tysięcy różnych etykiet. Zatrzymany przez policję mężczyzna mieszał spirytus z wodą, a temu procederowi służył specjalny destylator i lejek.
     Policja nie wyklucza, że zatrzymany mógł współdziałać z innymi osobami.
     To już trzecia nielegalna domowa rozlewnia alkoholu ujawniona przez policję w Elblągu w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Pierwszą z nich odkryto w październiku ubiegłego roku jednym z mieszkań przy ul. Smolnej. Zabezpieczono wtedy sprzęt do destylacji, plastikowe butle ze spirytusem, kilkaset butelek i wielką ilość nakrętek. Druga nielegalna rozlewnia mieściła się w bloku przy ul. Malborskiej. Policja trafiła na ślad nielegalnej rozlewni po tym, jak w jednym ze sklepów przy ul. Ogólnej znaleziono kilkanaście butelek alkoholu bez polskich znaków skarbowych akcyzy, a właściciel nie posiadał koncesji na sprzedaż alkoholu wysokoprocentowego.
     
     Zobacz także "Syn marnotrawny"
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • O co tyle krzyku szlachetna wodka nikomu nie szkodzi chyba ze naszemu nienazartemu panstwu ktore traci kase jak ty czlowieku pijesz taniej !!
 • a mozę by tak nakręcić nową telenowelę dokumentalną o nielegalnych rozlewniach alkoholu w Elblągu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sprzymierzeńcy Policji(2002-01-14)
 • Gbydy panstwo zapewnilo prace a samo robilo przekrety na lewo i prawo to takie rzeczy nie mialy by miejsca.Podziekujcue rzadowi!!
 • Z dobrze poinformowanych źródeł: wyprodukowanie 1 litra spirytusu w Polmos (legalna polska gorzelnia) kosztuje... 3PLN (słownie trzy złote). To się nazywa monopol.
Reklama